Zakończenie roku formacyjnego Oazy Młodzieżowej i Oazy Dzieci Bożych

W piątek po Bożym Ciele podczas Mszy Świętej zakończyliśmy kolejny rok formacji oazowej w naszej parafii. Przez cały rok spotykaliśmy się każdego tygodnia na spotkaniach podczas których uczestniczyliśmy w Eucharystii, ćwiczyliśmy śpiew, dzieliliśmy się słowem Bożym oraz braliśmy udział w spotkaniach tematycznych. Zawsze każde spotkanie było zwieńczone tzw. pogodnym wieczorem, który był okazją do poznawania siebie i pogłębiania naszych relacji.

W każdy wtorek spotykaliśmy się w ramach Oazy Dzieci Bożych, w której brało udział od 4 do 15 osób oraz w każdy piątek w ramach Oazy Młodzieżowej, w której brało udział od 10 do 25 osób.

Dzieci i młodzież podczas wakacji udadzą się na turnusy wakacyjne, podczas których podsumują miniony rok formacji oraz jeszcze bardziej umocnią swoją więź z Bogiem i drugim człowiekiem.

Już teraz zapraszamy i zachęcamy do formacji w naszej wspólnocie, która zostanie wznowiona po wakacjach. Więcej informacji i szczegóły zostaną podane we wrześniu, na ogłoszeniach parafialnych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony:

http://www.oaza.przemyska.pl